Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Nothing
hy: Ոչինչ
