Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Show
it: Mostra

en: Grid
it: Griglia

en: About
it: Informazioni

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Nothing
it: Niente

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
