Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
