Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Show
sv: Visa

en: Grid
sv: Rutnät

en: About
sv: Om

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Nothing
sv: Inget

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
