Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Show
th: แสดง

en: Grid
th: ตะแกรง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
