Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Show
ca: Mostra

en: Grid
ca: Graella

en: About
ca: Detalls

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Nothing
ca: Res

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
