Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Grid
el: Πλέγμα

en: About
el: Περί

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Nothing
el: Τίποτα
