Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: Show
hi: दिखाये

en: Grid
hi: ढांचा

en: About
hi: के बारे में

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
