Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Show
nl: Weergeven

en: Grid
nl: Raster

en: About
nl: Over

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Nothing
nl: Niets

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
