Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: File
ps: دوتنه

en: Show
ps: ښوول

en: Grid
ps: ځاليز

en: About
ps: په اړه
