Gamification (1.0.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: User Login
el: Σύνδεση χρήστη

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Forward
el: Επόμενο

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Events
el: Γεγονότα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Uses
el: Χρήσεις
