Gamification (1.0.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: User Login
kk: Логинді қолданушы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Default
kk: Стандартты
