Gamification (1.0.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: User Login
ug: كىرىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
