Gamification (1.0.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: User Login
sv: Användarinloggning

en: Delete
sv: Radera

en: Action
sv: Åtgärd

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Default
sv: Förvald

en: Points
sv: Poäng

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Once
sv: En gång

en: Once an hour
sv: En gång i timmen

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Uses
sv: Använder

en: Quiz
sv: Frågesport

en: Time interval
sv: Tidsintervall
