Gamification (2.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Events
bs: Događaji
