Gamification (2.0.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: User Login
gu: ઉપભોક્તા નો પ્રવેશ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
