Gamification (2.0.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Action
bg: Действие

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Default
bg: По подразбиране

en: Points
bg: Точки
