Gamification (2.0.2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: User Login
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: Delete
fr: Supprimer

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Default
fr: Par défaut

en: Forward
fr: Transférer

en: Events
fr: Évènements

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Once an hour
fr: Une fois par heure

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Uses
fr: Utilisations

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Widget options
fr: Option du widget

en: Time interval
fr: Intervalle de temps

en: Quiz result
fr: Résultat du quiz
