Gamification (2.0.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: User Login
ta: பயனர் உள்நுழை

en: Delete
ta: அழி

en: Action
ta: செயல்

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Bundle
ta: பொதி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
