Gamify by User Points (1.1.0-beta2) - en to he translation catalogue (61 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: Points
he: נקודות

en: Revisions
he: גרסאות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Warning
he: אזהרה

en: Desc
he: יורד

en: Note
he: הערות

en: Operator
he: אופרטור

en: Operation
he: פעולה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Authored on
he: בתאריך

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Entity
he: יישות

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Apply
he: החל

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Critical
he: קריטי

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Asc
he: סדר עולה

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
