Gamify by User Points (1.1.0-beta4) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Log
et: Logi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Quantity
et: Kogus

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Points
et: Punktid

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: Warning
et: Hoiatus

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Operation
et: Operatsioon

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Critical
et: Kriitiline

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.

en: Entity link
et: Olemi link

en: @date by @username
et: @date - @username
