Gamify by User Points (1.1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Log
eu: Log-a

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Points
eu: Puntuak

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Log message
eu: Log mezua

en: Warning
eu: Kontuz

en: Note
eu: Oharra

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: User points
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: Critical
eu: Larria

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
