Gamify by User Points (1.1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Log
lt: Įrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Points
lt: Taškai

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Operator
lt: Operatorius

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Critical
lt: Kritinė

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: @date by @username
lt: @username - @date
