Gamify by User Points (1.1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Log
sk: Záznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Points
sk: body

en: Revisions
sk: Revízie

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Warning
sk: Varovanie

en: Note
sk: Poznámka

en: Operator
sk: Operátor

en: Operation
sk: Operácia

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Entity
sk: Entita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Filter parameters
sk: Parametre filtra

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Critical
sk: Kritické

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
