Gamify by User Points (1.1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Log
eo: Loglibro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Operation
eo: Operacio

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.
