Gamify by User Points (1.1.0-beta5) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Error
de: Fähler

en: Warning
de: Warnig
