Gamify by User Points (1.1.0-beta5) - en to th translation catalogue (37 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Quantity
th: จำนวน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Time
th: เวลา

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: Revisions
th: รุ่น

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: Warning
th: การเตือน

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Current user
th: ผู้ใช้ปัจจุบัน

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: Critical
th: วิกฤติ
