Gamify by User Points (1.1.0-beta6) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Points
az: Xallar

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Critical
az: Kritik

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: This field supports tokens.
az: Bu sahə tokenləri dəstəkləyir.

en: Entity link
az: Varlıq bağlantısı

en: @date by @username
az: @date @username
