Gamify by User Points (1.1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Log
fi: Loki

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Quantity
fi: Määrä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: Revisions
fi: Versiot

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: Warning
fi: Varoitus

en: Note
fi: Huomaa

en: Operator
fi: Operaattori

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Authored on
fi: Luotu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Current user
fi: Tämänhetkinen käyttäjä

en: Alerts
fi: Hälytykset

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.

en: Entity link
fi: Linkki entiteettiin

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
