Gamify by User Points (1.1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (45 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Log
gl: Rexistro

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: Points
gl: Puntos

en: Revisions
gl: Revisión

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Warning
gl: Alerta

en: Operator
gl: Operador

en: Operation
gl: Operación

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario

en: Entity
gl: Entidade

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
