Gamify by User Points (1.1.0-beta6) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje
