Gamify by User Points (1.1.0-beta6) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Time
ka: დრო

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება
