Gamify by User Points (1.1.0-beta6) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa
