Gamify by User Points (1.1.0-beta6) - en to ms translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Message
ms: Mesej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Update
ms: Kemas kini

en: Time
ms: Masa

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: User
ms: Pengguna

en: Error
ms: Ralat

en: Created
ms: Diciptakan

en: Create
ms: Cipta

en: Revisions
ms: Semakan

en: Log message
ms: Mesej log

en: Warning
ms: Amaran

en: Operation
ms: Operasi

en: Authoring information
ms: Maklumat pengarangan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Revisions for %title
ms: Semakan bagi %title

en: Revision
ms: Semakan

en: Revision of %title from %date
ms: Semakan %title dari %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin mengkembalikan semakan pada %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin memadamkan semakan pada %revision-date?

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Current user
ms: Pengguna semasa

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.
