Gamify by User Points (1.1.0-beta6) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
