Gamify by User Points (1.1.0-beta6) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Log
te: చిట్టా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Current user
te: ప్రస్తుత వాడుకరి
