Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Search
ar: بحث

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Reply
ar: رد

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Database settings
ar: اعدادات قاعدة البيانات
