Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Search
be: Пошук

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Configuration
be: Налады

en: Reply
be: Адказ

en: - Select -
be: - Выбраць -
