Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Search
ca: Cerca

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Inbox
ca: Rebuts

en: Configuration
ca: Configuració

en: Sent
ca: Enviat

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Reply
ca: Respon

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Database settings
ca: Paràmetres de la base de dades
