Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Search
cs: Hledat

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Inbox
cs: Doručené zprávy

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Sent
cs: Odesláno

en: Authentication
cs: Ověření

en: Reply
cs: Odpovědět

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Database settings
cs: Nastavení databáze
