Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Reply
el: Απάντηση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Database settings
el: Ρυθμίσεις βάσης δεδομένων
