Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Search
fr: Rechercher

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Inbox
fr: Boîte de réception

en: Send SMS
fr: Envoyer un SMS

en: Sent
fr: Envoyé

en: Compose
fr: Composer

en: Authentication
fr: Authentification

en: Reply
fr: Répondre

en: Database Name
fr: Nom de la base de données

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Database settings
fr: Paramètres de la base de données
