Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Search
pt: Buscar

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Inbox
pt: Caixa de entrada

en: Configuration
pt: Configurações

en: Sent
pt: Enviado

en: Compose
pt: Escrever

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Reply
pt: Responder

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Database settings
pt: Configurações do banco de dados
