Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Search
ro: Căutare

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Configuration
ro: Configurație

en: Sent
ro: Trimis

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Reply
ro: Replică

en: - Select -
ro: -Selectați-
