Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Search
ru: Поиск

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Inbox
ru: Входящие

en: Send SMS
ru: Отправить SMS

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Sent
ru: Отправлено

en: Compose
ru: Написать

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Reply
ru: Ответить

en: Detail
ru: Подробнее

en: Field Name
ru: Название поля

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Database settings
ru: Настройки базы данных
