Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Search
tr: Ara

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Inbox
tr: Gelen kutusu

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Compose
tr: Oluştur

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Reply
tr: Yanıtla

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Database settings
tr: Veritabanı ayarları
