Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Search
af: Soek

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Reply
af: Beantwoord
