Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Search
et: Otsing

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Configuration
et: Seadistus

en: Authentication
et: Autentimine

en: Reply
et: Vasta

en: - Select -
et: - Vali -

en: Database settings
et: Andmebaasi seaded
