Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Search
fa: جستجو

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Inbox
fa: صندوق ورودی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Reply
fa: پاسخ

en: - Select -
fa: - انتخاب -
