Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Search
hy: Որոնել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Reply
hy: Պատասխան

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
